Informacje na temat wentylacji i klimatyzacji

Zazwyczaj oprócz klimatyzacji w biurze istnieje sprawny system wentylacji. Podczas wykonywania obliczeń nasi inżynierowie przestrzegają oficjalnych norm wymiany powietrza. Wentylacja w pomieszczeniu to konieczność, jeśli zależy nam na czystym i świeżym powietrzu. W projektowaniu prawie wszystkich nowoczesnych biur aktywnie wykorzystuje się okna wykonane z profili metalowo-plastikowych, aby zapewnić wysoki stopień szczelności pomieszczeń. Nie jest możliwe osiągnięcie powyższych wartości poprzez wyposażenie w wentylację grawitacyjną, dlatego skupiamy się na montażu następujących typów jednostek z napędem.

  • Oddzielny nawiew i wywiew powietrza;
  • Kanałowe systemy dostarczania powietrza;
  • Uniwersalny scentralizowany system wentylacji i chłodzenia.
  •  Przed przystąpieniem do projektowania i montażu systemu przeprowadziliśmy dokładne obliczenia w celu uzyskania następujących danych:
  • Kierunek przepływu ciepła i wymagana wymiana powietrza;
  • Przekrój i konfiguracja kanałów, przez które przepływa powietrze;

Moc nagrzewnicy, która będzie pracowała w centrali wentylacyjnej zapobiegając przedostawaniu się zimnego powietrza do pomieszczenia w okresie zimowym. Proces obliczeniowy zawsze uwzględnia wymagania i życzenia klienta, charakterystykę architektoniczną budynku i wiele innych punktów, które pozwalają wykonywać pracę z maksymalną wydajnością.

Funkcje instalacji:

Instalację klimatyzatorów biurowych mogą wykonać tylko najlepsi specjaliści. Staraliśmy się zachować wewnętrzny i zewnętrzny charakter architektoniczny obiektu. Jeśli instalacja wiąże się z rozmieszczeniem specjalnych miejsc, które pomagają tłumić obciążenia wibracyjne, wszystkie te czynności są również wykonywane przez specjalistów naszej organizacji. Montaż odbywa się w systemie „pod klucz”, gdzie podejmujemy się całego zakresu prac – od wstępnych obliczeń i szkiców po ostateczne uruchomienie modułu. Dlaczego właśnie firma? Poniższe argumenty świadczą o powierzeniu tej odpowiedzialnej pracy naszej organizacji: Na nasze usługi stosujemy odpowiednie ceny, których wartość jest poniżej średniej rynkowej; Firma zatrudnia wyłącznie fachowców, których kwalifikacje zostały potwierdzone dokumentami edukacyjnymi oraz licznymi zrealizowanymi projektami; Podejmujemy się tego zadania, niezależnie od jego złożoności jesteśmy gotowi stworzyć wydajny system klimatyzacji w małym biurze na wiele pomieszczeń jak i na cały budynek; Prace zostały wykonane ściśle w ramach kontraktu, wszystkie terminy zostały dotrzymane, a przekroczenie wcześniej ustalonych szacunków było niedopuszczalne.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć rozmowę na temat montażu klimatyzacji w Twoim domu? Pomożemy w doborze urządzenia, analizie pomieszczeń. Pamiętaj, że źle dobrana klimatyzacja może prowadzić do nadmiernych kosztów energii elektrycznej i niskiej wydajności klimatyzacji. Napisz do nas już dziś aby uzyskać pomoc w zakresie wszystkich potrzeb związanych z instalacją klimatyzatora. – Tak często ogłaszają się firmy z branży klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji i montaż  urządzeń przez profesjonalną firmę daje bardzo dużo plusów. Warto tą usługę zlecić profesjonalistom. Zamawiając serwis klimatyzacji, masz pewność że twoja klimatyzacja będzie ochładzać powietrze i nie postawną w niej grzyby i pleśń.