Jakim sposobem efektywnie wyprać dywan, wykładzinę, meble

Środki czyszczące do sof do celów technicznych

Istnieje wiele technicznych możliwości czyszczenia sof. Mieszkańcy Moskwy są szczególnie zainteresowani generatorami pary i odkurzaczami piorącymi. W przeciwieństwie do ekstraktora do czyszczenia tkanin na sucho. Ta technika jest mało znana i niewiele osób wie, jak jej używać. Nasza firma jest jedyną pralnią chemiczną, która potrafi czyścić na sucho przy użyciu odkurzaczy i wyciągów.

Dobry odkurzacz co czyszczenia dywanów

Wraz z pojawieniem się dywanów, odkurzacz stał się bardzo popularny. Odkurzacza można było używać do czyszczenia mebli tapicerowanych, co szybko odkryły gospodynie. Producenci zachęcali do tego, dołączając akcesoria do tekstyliów, zamszu i turboszczotki do czyszczenia kanap. Wszechstronność urządzenia sprawia, że jest to świetna inwestycja, która szybko się zwróci. Dzięki niej sprzątanie domu stało się profesjonalnym zajęciem, jeśli chodzi o szybkość, wydajność i jakość. Jak wyczyścić sofę za pomocą odkurzacza Jaka jest różnica w technice czyszczenia stosowanej przez znane marki?

Jak czyścić tkaniny tapicerskie?

Szczotkowanie na sucho można wykonać za pomocą szczotki. Delikatnie dotykając tapicerki, można usunąć kurz i roztocza saprofityczne. Dzięki połączeniu zasad tornada i korkociągu powietrznego, tkanina jest wprawiana w ruch bez naruszania jej struktury. Czyszczenie usuwa do 95% kurzu z sofy bez konieczności jej odwracania. Hipoalergiczny system suchej pianki został opatentowany i może poddawać tapicerkę sofy obróbce chemicznej. Technologia ta ma tę zaletę, że nie wymaga wilgoci do czyszczenia tkaniny. Może ona usuwać wszelkie plamy z mebli i dezynfekować je. Firma dysponuje szeroką gamą markowych produktów do usuwania plam z tkanin.

Czyści też sofy

W urządzeniu znajdują się dwa zbiorniki – jeden na brudną i drugi na czystą tkaninę. Do pierwszego zbiornika można dodać piankę czyszczącą, natomiast do drugiego zasysana jest brudna woda.
Konstrukcja odkurzacza ma tę zaletę, że woda nie jest pompowana do mebli. Odkurzacz czyści tylko powierzchnię tapicerki i nie wsiąka w podłokietniki, oparcie czy siedzisko. Urządzenie nie pozostawia po sobie wilgoci, pleśni ani zapachu stęchlizny. Odkurzacz może usuwać plamy z tapicerki.

 

 

Niezbędne:

 • Rozcieńczony detergent (20 ml na 1 litr wody);
 • Spień plamę rękoma.
 • Włącz odkurzacz i przetrzyj plamę za pomocą dyszy do tapicerki.
 • Po 15 minutach użyj trybu czyszczenia na mokro, aby ponownie zwilżyć sofę.

Jak wyczyścić sofę za pomocą parownicy?

Urządzenie do czyszczenia parą było wielkim przełomem w dziedzinie domowego czyszczenia na sucho. Skuteczność metody firmy została udowodniona. Jest ona prosta i skuteczna.

 • Zbiornik jest wypełniony wodą.
 • Gotuje się ona, gdy podgrzewa ją element grzejny.
 • Zestaw dysz zawiera dysze w różnych rozmiarach i kształtach, które można wykorzystać do czyszczenia mebli, tekstyliów, a także ścian, zasłon, tkanin i ubrań podczas podróży.

Interesuje nas, jak pielęgnować meble tapicerowane. Parowanie tapicerki tekstylnej usuwa brud, usuwa plamy i roztocza saprofityczne. Dezynfekuje również bakterie i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Ważne: Generator pary nie powinien być używany do czyszczenia skóry naturalnej, wełny i jedwabiu.

Czyszczenie kanap 

 • Zbiornik jest napełniany przefiltrowaną wodą i podgrzewany do wrzenia.
 • Niepozorne testowanie wpływu pary na tapicerkę
 • Zaparuj tylko niewielki fragment tapicerki. Aby usunąć wszelkie zabrudzenia, użyj ściereczki z mikrofibry. Kontynuuj czyszczenie sofy, powoli ją przesuwając. Szczególną uwagę należy poświęcić tłustym miejscom.
 • Aby usunąć plamę z tkaniny, użyj dyszy generatora pary i wyceluj w nią tak, jakbyś zdmuchiwał brud.

Fotele biurowe można prać i czyścić również tym odkurzaczem.