Wille i rezydencje warte uwagiNajdroższe i najbardziej wyjątkowe wille na świecie

Jest pewien szczególny rodzaj luksusu, który mogą zaoferować tylko nieruchomości kosztujące miliony. Są to bogate rezydencje z wszelkimi możliwymi udogodnieniami, od gorących kąpieli na prywatnych tarasach po całodobową obsługę konsjerża, a nawet prywatne kino. Jeśli masz dużo gotówki i pragniesz żyć jak król, zebraliśmy listę najdroższych i najbardziej ekskluzywnych willi dostępnych obecnie na sprzedaż. Domy te są bardzo zróżnicowane, od przytulnych domków po pałacowe posiadłości. Ale bez względu na ich wielkość i punkt cenowy, wszystkie te nieruchomości posiadają najwyższej jakości udogodnienia i szczegóły projektowe, które można kupić za pieniądze. Wille jakie możesz sobie kupić dostępne są w wielu krajach na świecie. By zdobyć bogactwo i zarobić miliony musisz być najlepszy w swoim fachu. Projekty luksusowych willi i domów klasycznych możesz znaleźć również w Internecie na popularnych stronach z tego typu rzeczami.

# The Residences at Acqualina

The Residences at Acqualina to kolekcja 16 ultra-luksusowych willi na Miami Beach, z których każda wyceniona jest od 5,5 mln do 13,5 mln dolarów. Lokale posiadają wiele elementów wyposażenia wykonanych z marmuru, wapienia, drewna i innych wysokiej klasy materiałów. Wnętrza mają śródziemnomorsko-azjatycki design, a wiele z nich ma widok na ocean. W Resiors at Acqualina znajduje się również jedyny w Miami Beach hotel Four Seasons, który wychodzi na Ocean Atlantycki i sąsiaduje z willami.

# The Royal Villa of Bali

The Royal Villa of Bali była kiedyś najdroższym domem świata i nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce. Ta tropikalna willa znajduje się na półwyspie Bukit na Bali i jest dostępna za 150 milionów dolarów. Może pochwalić się prywatną plażą, basenem, kinem na świeżym powietrzu i widokiem na Ocean Indyjski. Royal Villa posiada również 24-godzinną obsługę kamerdynera i może gościć do 20 osób jednocześnie. Z powierzchnią 22 000 stóp kwadratowych, Royal Villa jest jednym z największych domów, jakie kiedykolwiek zbudowano.

Konstrukcja wykonana jest z połączenia betonu, wapienia i drewna tekowego. Royal Villa of Bali otrzymała wiele wyróżnień, w tym nagrodę Best Luxury Home of the Year przyznawaną przez International Builders’ Show.

# The One ekskluzywna willa i penthouse

Jeśli masz 150 milionów dolarów, możesz stać się właścicielem jednego z najdroższych na świecie penthouse’ów i willi. The One to wieża mieszkalna znajdująca się w South Beach w Miami, która jest również domem dla najdroższego domu jednorodzinnego kiedykolwiek wystawionego na sprzedaż. Połączenie penthouse’u i willi jest dostępne za 150 milionów dolarów. Nieruchomość posiada sześć sypialni, 11 łazienek, taras na dachu o powierzchni 3 000 stóp kwadratowych oraz prywatną windę, która prowadzi na dach. Inne udogodnienia obejmują 10-osobową gorącą wannę w stylu japońskim, siłownię i piwnicę z winami. The One położony jest na nabrzeżu oceanu, zaledwie kilka kroków od pięknych plaż Miami.

Skyhouse: rezydencja z prywatnym basenem typu infinity

Skyhouse to luksusowa rezydencja zlokalizowana w Singapurze, gdzie niedawno została wystawiona na sprzedaż za 100 milionów dolarów. Dom położony jest na słynnym nabrzeżu Miasta Lwa i posiada basen typu infinity-edge z widokiem na Cieśninę Singapurską. Skyhouse ma sześć sypialni, pięć łazienek i wyposażony jest w kryty ogród. Rezydencja posiada również salon na dachu oraz prywatną salę kinową z wysuwanym ekranem filmowym. Willa charakteryzuje się nowoczesnym designem z dużą ilością szkła, polerowanych betonowych podłóg i stali nierdzewnej.

Najdroższy dom w Singapurze jest również najdroższym domem kiedykolwiek wystawionym na sprzedaż w Azji Południowo-Wschodniej.

 

Projekt klasycznej willi classique może być twoim domem. 

Wnioski

Oto najdroższe i najbardziej ekskluzywne wille świata. Jeśli możesz sobie pozwolić na którąś z nich, to z pewnością będziesz prowadził luksusowe życie. Od uroczych domków do pałacowych posiadłości, te nieruchomości mają wszystko, czego mógłbyś kiedykolwiek chcieć lub potrzebować – a następnie niektóre. Są to nieruchomości, w których będziesz chciał spędzić cały swój czas, a może nawet będziesz chciał rozważyć przejście na emeryturę. Najpiękniejsze projekty luksusowych rezydencji i willi na świecie znajdziesz na wielu portalach internetowych.

A kiedy nie będziesz cieszyć się luksusami, będziesz mógł być pewien, że Twoja inwestycja jest bezpieczna jak dom.